Osnovci iz Domaljevca posjetili RPO
Učenici 4. razreda OŠ Braće Radića Domaljevac, njih 14 u pratnji svoje nastavnice Snježane Klarić, danas su u sklopu terenske nastave posjetili Grad Orašje. Tijekom posjeta gradu na Savi, proveli su kažu, nezaboravan dan u obilasku Graničnog prijelaza Orašje, Muzeja Vrata Bosne, Gradske knjižnice i Radiopostaje Orašje, gdje su ih njihovi domaćini upoznali s radom i aktivnostima u navedenim ustanovama.


Poseban doživljaj, ističu učenici, bio je za vrijeme posjeta našem Radiju, gdje su snimili prigodnu pjesmu. Učenici su uživali u šetnji gradom, a lijepo vrijeme je dodatno uljepšalo ovaj izlet, kojeg će, kažu mali osnovci, zasigurno dugo pamtiti.






