Tim mladih “Tutti Fratelli” CK Orašje, nastavio niz osvajanja prvog mjesta
Na 27. federalnom natjecanju u pružanju prve pomoći, održanom u subotu u Živinicama, Županiju Posavsku predstavljali su omladinski tim SSŠ Orašje “Tutti Fratelli” i OŠ Vladimira Nazora Odžak. Tim mladih “Tutti Fratelli” iz Srednje strukovna škola Orašje osvojio je 1. mjesto, čime su nastavili svoj pobjednički niz. Kao nagradu za prvo mjesto, Tim mladih Tutti Fratelli osvojio je sudjelovanje na revijalnom natjecanju u Vojvodini, koje će se održati u idućem tjednu.

Osnovna škola “Vladimir Nazor” Odžak ostvarila je također vrlo dobar uspjeh, osvojivši 3. mjesto u kategoriji podmlatka, koje su za natjecanje pripremali članovi Tima mladih. Na taj način su se obje ekipe plasirale na Državno natjecanje. -„S ponosom ističemo kako je naša volonterka i predsjednica mladih Crvenog križa Federacije BiH Ana Mikić, bila supervizor realističnog prikaza ozljeda, stanja i oboljenja na ovom natjecanju. Našim timovima želimo puno uspjeha i sreće na svim predstojećim natjecanjima“, poručili su iz Crvenog križa Grada Orašja.




