Orašje
spot_img
NaslovnicavijestiDinamo pobijedio ekipu Napretka u finalu kupa NSPŽ

Dinamo pobijedio ekipu Napretka u finalu kupa NSPŽ

Jučerašnji susret federalnih drugoligaša, Napretka iz Matića i Dinama iz D.Mahale, koji je odlučivao o pobjedniku kupa Nogometnog saveza posavske županije, završio je pobjedom Dinama, ukupnim rezultatom 6:5. Pred blizu 500 gledatelja na stadionu u Matićima, obje ekipe su prikazale dopadljivu i korektnu igru, sa dosta prigoda za golove. Domaćini su došli u prednost u prvom poluvremenu, pogotkom Boška Gojkovića, a gosti su poravnali početkom drugog dijela igre preko kapetana Josipa Maskaljevića.

Utakmica je u regularnih 90 minuta završila rezultatom 1:1, nakon čega se pristupilo izvođenju jedanaesteraca, u čemu su gosti imali više sreće. Zanimljivo je da su obje ekipe izvele po 9 serija penala, od koji su igrači Dinama postigli 5 golova, a domaćini 4, tako da je susret završio pobjedom Dinama, ukupnim rezultatom 6:5. Pobjednički pokal kapetanu Dinama Josipu Maskaljeviću- Joti, uručio je Iljo Dominković predsjednik NSPŽ. U završnici federalnog kup natjecanja, nastupit će i Dinamo i Napredak, a prvo kolo je na rasporedu koncem rujna.