Odbojkaši Domaljevca osvojili drugo mjesto na turniru u B.Luci

Odbojkaši Domaljevca proteklog su vikenda u B.Luci sa dosta uspjeha sudjelovali na dvodnevnom memorijalnom odbojkaškom turniru „Limun Papić“, na kojem su još nastupili domaćin Borac,  brčanska Mladost  i OK Modriča. Domaljevački odbojkaši  osvojili su drugo mjesto na turniru, izgubivši u finalu od  Modriče, dok je treće mjesto pripalo  Mladosti, a četvrto domaćinu Borcu iz Banja Luke.

U prvoj utakmici protiv favorizirane Mladosti iz Brčkogi u neizvjesnoj i uzbudljivoj završnici  od pet setova, Domaljevac je slavio sa 3:2. na veliko iznenađenje svih sudionika turnira, na žalost bez gledatelja na tribinama. –„Pobjedom smo izborili nastup u finalu protiv OK Modriča,  ali teška i naporna utakmica protiv Mladosti  iscrpila je naše igrače, tako da smo od modričana poraženi sa 3:1 (25:27, 25:22, 25:22, 25:22)“, kazao je  trener HOK Domaljevca Zlatko Ivić.

Domaljevac je poslije velike borbe dobio prvi set sa 27:25, mada su početnu prednost mogli ostvariti i Modričani, jer su većim dijelom prvog seta imali prednost. U drugom setu slična situacija na parketu dvorane “Borik”, ali je na kraju slavila Modriča sa 25:22 i izjednačila na 1:1. Isti rezultat bio je i u trećem setu. I četvrtom je viđena  neizvjesna borba, no ponovno su Modričani bili prisebniji i slavili  identičnim rezultatom kao u prethodna dva perioda igre, 25:22, Pobjednički pehar tako je izmaknuo  domaljevčanima za vrlo malo poena, no trener  Ivić kaže kako je zadovoljan i drugim mjestom, osobito zato što su i redovima domaljevačkih odbojkaša dva igrača koje je Upravni odbor turnira proglasio najboljim. Jovan Ćendić najbolji je primač- napadač, a Jovo Bijelović najbolji korektor turnira. Pred odbojkašima Domaljevca su dani napornog treninga, a u subotu ih očekuje početak Premijer lige BiH i vrlo težak suparnik OK Kakanj. Utakmica se igra u Sportskoj dvorani u Orašju.