Taekwondo klub Orašje osvojio 22 medalje na turniru u Derventi

Taekwondo klub Orašje  sa svojih 19 članova u subotu je sudjelovao na natjecanju”Mala Olimpijada”u Derventi. U konkurenciji više od 300 natjecatelja iz 20 klubova iz BiH, Hrvatske, Crne Gore i Srbije oraški borci su postigli sjajan rezultat i osvojili po 7 zlatnih i srebrenih, te 8 brončanih medalja i 2 pokala. Klub je dobio priznanje SAT za dugogodišnju podršku natjecanja od organizatora turnira, te pokal za 1.mjesto ekipno u kategoriji vrtićanci i pokal  za najbolju vrtićanku kojeg je osvojila Lajla Šutrović.

U borbama zlato je pripalo Harunu Hadžispahiću,Lajli Šutrović, Patricii Ivkić i Edisu Handariću.  Srebro su osvojili Arman Smajlović, Damjan Pejić, Ines Stanić, Ivona Ivkić i Nina Špionjak, a broncu Maja Zlatarević, Tayra Nišlić, Belkisa Jaje, Lana Stanić, Ajla Smajlović i Leon Marković. Zlatne medalje u kicku osvojili su Ružica Oršolić, Ajla Smajlović i Damjan Pejić, srebrom su se okitili Nina Špionjak i Petra Topić, a bronca je pripala  Ines Stanić i Leonardu Dominkoviću, doznali smo od  Marka Stanića trener Taekwondo kluba Orašje, nositelja crnog pojasa 6.dan.