Pobjeda juniora Orašja u 1/4 završnici nogometnog kupa BiH

U prvoj utakmici ¼  završnice nogometnog kupa BiH juniori HNK Orašje jučer su, nakon vrlo dobre igre u drugom poluvremenu, pobijedili ekipu Željezničar iz B.Luke rezultatom 4:2. Bio je to susret u kojem su mladi nogometaši Orašja prikazali izvanrednu snagu, borbenost i požrtvovnost tijekom svih 90 minuta. Prvo poluvrijeme je proteklo u izjednačenoj igri obje ekipe, ali su više prigoda stvorili igrači trenera Ivice Mikića. Svoju nadmoć krunisali su pogotkom Drage Đurčevića u 45.minuti nakon pogreške gostujućeg vratara. Drugo poluvrijeme započelo je bolje za goste koji su neočekivano postigli dva pogotka u 50 i 58 minuti susreta i došli u prednost 2:1. Nakon toga u redovima Orašja izvršene su dvije izmjene i uslijedila je velika ofanziva prema golu gostiju. Odličnim prodorima sa desne strane napadač Marko Živković je stvarao pomutnju u obrani Željezničara koja nije imala načina da ga zaustavi. Raspoloženi Drago Đurčević je u 80 minuti susreta postigao svoj drugi pogodak i donio poravnanje Orašju. Dvije minute kasnije Zvonimir Mikić je nakon odlične akcije doiveo Orašje u novo vodstvo, da bi isti igrač u 89 minuti ponovno zatresao mrežu gostiju i donio veliko slavlje za ekipu Orašja i njezine navijače. Ovom pobjedom momčad Orašja je osigurala solidnu prednost pred uzvratni susret koji se igra 15.ožujka u B.Luci.