Obavijest o biračkim mjestima

Općinsko izborno povjerenstvo općine Orašje je po mjesnim zajednicama istaklo obavijest putem kojih se birači mogu upoznati na kojoj se lokaciji nalazi njihovo biračko mjesto za glasovanje na lokalnim izborima 02. listopada ove godine. Osobe prijavljene za glasovanje poštom u inozemstvu i osobe koje se ne nađu na izvadcima iz biračkog popisa, a imaju važeći identifikacijski dokument i potvrdu o prebivalištu iz CIPS-a, mogu glasovati putem nepotvrđenih glasačkih listića na biračkom mjestu 022A501NNN u Srednjoj strukovnoj školi u Orašju, učionica, XI ulica. Također svi birači mogu provjeriti gdje se nalazi njihovo biračko mjesto i putem internet stranice “izbori.ba” – “jeste li registrirani”, upisom imena, prezimena i jedinstvenog matičnog broja. Provjeru biračkog mjesta mogu izvršiti i u Centru za birački popis u općini Orašje, koji će raditi i na dan izbora 02. listopada 2016. godine od 07 do 19 sati

OBAVIJEST O BIRAČKIM MJESTIMA

BIRAČKO

MJESTO  

LOKACIJA BIRAČI KOJI GLASUJU NA TOM BIRAČKOM MJESTU
BOK  I

022A010        

DOM MLADEŽI FILIPOVIĆI , K. ALOJZIJA STEPINCA, RIBARSKA, 

BUKOVA GREDA                          

BOK  II

022A018

OSNOVNA ŠKOLA DOMOBRANSKA, PRVOMAJSKA,

POSAVSKA

DONJA

MAHALA  I

022A004

VATROGASNI DOM J.B. JELAČIĆA,

V. NAZORA

 

DONJA

MAHALA  II

022A005

OSNOVNA ŠKOLA UČIONICA 1 AUGUSTA ŠENOE,  BRAĆE RIBARA,

I. GUNDULIĆA,  K. KATARINE, SAVSKA, SPORTSKA, VODENIČKA, VRTOVI, SARAJEVSKA

DONJA MAHALA  III

022A016

OSNOVNA ŠKOLA

DVORANA

STJEPANA RADIĆA,

ZADRUŽNA

 

DONJA

MAHALA  IV

022A023

OSNOVNA ŠKOLA  UČIONICA 2 FRANJEVAČKA, MATIJE GUPCA, ŠKOLSKA, VINKOVAČKA
KOPANICE  

022A014

ČITAONICA MJESNE ZAJEDNICE  KOPANICE
KOSTRČ  I 022A008A      OSNOVNA ŠKOLA    

UČIONICA 1                                                 

KOSTRČ – BIRAČI ČIJE PREZIME POČINJE SLOVIMA: A -?
KOSTRČ II  

022A008B     

OSNOVNA ŠKOLA

UČIONICA 2

KOSTRČ – BIRAČI ČIJE PREZIME POČINJE SLOVIMA:  ? – Ž
MATIĆI  I

022A009        

OSNOVNA ŠKOLA UČIONICA 1 BRAĆE RIBARA, MATIJE GUPCA, OSLOBOĐENJA, RADNIČKA, SPORTSKA, BRAĆE RADIĆA, MEDVAČA  
MATIĆI  II

022A017

OSNOVNA ŠKOLA

UČIONICA 2

POSAVSKA, OMLADINSKA, PRVOMAJSKA, ŽUPELJSKA, IVE ANDRIĆA, BANA JELAČIĆA, BORISA KIDRIČA, VLADIMIRA NAZORA, FRA GRGE MARTIĆA,

I. GORANA KOVAČIĆA

ORAŠJE  I

022A001

DOM MLADEŽI ORAŠJE –VIJEĆNICA I, III, V, XI i XV

 

ORAŠJE  II      022A002 GRADSKO KINO

 – SALA        

II, IV, VI, VIII, X, XII, XVI,           

XXII, XXIV, XXVII, XL,

XLII, XLIV, XLVIII, Trg slobode

ORAŠJE  III   022A015 GRADSKO KINO

 – PREDVORJE

VII, XIII, XVII, XVIII, XIX, XXI, XXIII, XXV, XXVI, XXVIII, XXIX, XXXII, XXXIV, XXXVI, XXXVIII, 
ORAŠJE  IV  022A021 SREDNJA ŠKOLA ORAŠJE – XI ULICA

– PREDVORJE

IX, XIV, XX, XXX, XLVI

Draganovci

O. LUKA  I

022A011

OSNOVNA ŠKOLA

UČIONICA 1

BANA JELAČIĆA, RADNIČKA, STJEPANA RADIĆA

 

OŠTRA LUKA II

022A012

OSNOVNA ŠKOLA

UČIONICA 2

BRAĆE RIBARA, MATIJE GUPCA,

NIKOLE TESLE, ŠKOLSKA, GAJEVI,

 IVE ANDRIĆA, SARAJEVSKA, BISKUPOVA, ŠOŠINO BRDO, OMLADINSKA

O. LUKA  III

022A022

ČITAONICA CENTAR KRALJA TOMISLAVA, ŠPIONJACI,

KRALJA ZVONIMIRA     

TOLISA  I

022A006

OSNOVNA ŠKOLA

 – PREDVORJE

VLADIMIRA NAZORA (NEPARNI OD 127-245,  PARNI OD 132-272, 63A,76A, 85A, 87A, 97B, 99A, 154A, 166A, 187A, 194A, 198A, 201A, 210A, 239B, 256A, 261A, 264A, 266A, BB),

IVE ANDRIĆA (NEPARNI OD 1-33,

PARNI OD 2-38, 23A, 25A),

OSTRUŽANSKA, OSLOBOĐENJA,

KUĆIŠKI PUT, PRVOMAJSKA

TOLISA  II 022A007 ČITAONICA ORŠOLIĆI IVE ANDRIĆA (PARNI OD 40-84, NEPARNI 35-75, 41A, 60A, 62A, 63A, 68A),

VLADIMIRA NAZORA (NEPARNI OD 247-499, PARNI OD 274-436, 247A, 283A, 284A, 300A, 325A, 328A, 331A, 337A, 339A, 349A, 349B, 349C),

BANA JELAČIĆA, TINA UJEVIĆA, BRAĆE RADIĆA, SAVSKA,

ILIJE STARČEVIĆA, MATIJE GUPCA, MIROSLAVA KRLEŽE

TOLISA  III

022A019

ČITAONICA MARKOVAČA VLADIMIRA NAZORA (NEPARNI OD 1-125, PARNI OD 2-130, 4A, 6A, 15A, 20A, 23A, 23B, 49A, 78A, 79A, 89A, 89B, 93A, 93B, 97A, 108A, 110A, 114A, 130A,

525), JELIĆA, OMLADINSKA, FRA M. NEDIĆA, VEZIĆA, CRITEŠKA

UGLJARA  I 022A003A      DOM MLADEŽI

– PRIZEMLJE

BIRAČI ČIJE PREZIME POČINJE SLOVIMA:  A-?
UGLJARA  II

022A003B

DOM MLADEŽI

– KAT

BIRAČI ČIJE PREZIME POČINJE SLOVIMA:  ?-Ž
VIDOVICE  I

022A013

MJESNA ZAJEDNICA VELIKA SALA AUGUSTA ŠENOE, BARTOLA KAŠIĆA, ĐURE ĐAKOVIĆA, GAJEVI, HRASNIČKA, IVANA MAŽURANIĆA,

 IVANA MEŠTROVIĆA, IVE ANDRIĆA, J. J. STROSSMAYERA, JOSIPA BANA JELAČIĆA, TRG KRALJA TOMISLAVA,

JENJIĆ,

LEPNICA

 

VIDOVICE  II

022A020

MJESNA ZAJEDNICA

MALA SALA

MIROSLAVA KRLEŽE, JOSIPA KOZARCA, JURAJA ZIRDUMA, KRALJA TVRTKA  , LJUDEVITA GAJA, MAJURSKA, MARIJANA VIDIĆA, MATIJE GUPCA, OMLADINSKA, PODLIPARSKA,  PODLIPARSKA I, POSAVSKA, SAVSKA, SPORTSKA, STJEPANA RADIĆA, ŠKOLSKA, TRNJAČKA, VLADIMIRA NAZORA, VODENIČKA
022A000 DOM MLADEŽI ORAŠJE –VIJEĆNICA (022A000 PRIDRUŽENO 022A001 ORAŠJE I) BIRAČI OPĆINE ORAŠJE RASELJENI U DRUGIM OPĆINAMA, A KOJE ĆE NA DAN IZBORA DOĆI OSOBNO GLASOVATI U OPĆINI ORAŠJE
022A501NNN SREDNJA ŠKOLA ORAŠJE – XI ULICA

UČIONICA

– BIRAČI IZ DRUGIH OPĆINA SA STATUSOM RASELJENIH OSOBA SA BORAVKOM U OPĆINI ORAŠJE KOJI ĆE ZA SVOJE OPĆINE GLASOVATI U „ODSUTNOSTI“,

– BIRAČI PRIJAVLJENI ZA GLASOVANJE POŠTOM AKO NISU GLASOVALI POŠTOM A NA DAN IZBORA BUDU KUĆI,

– BIRAČI KOJE JE NETKO BEZ NJIHOVOG ZNANJA PRIJAVIO ZA GLASOVANJE POŠTOM,

– BIRAČI KOJI NISU NA IZVATKU IZ BIRAČKOG POPISA A IMAJU IDENTIFIKACIJSKI DOKUMENT I POTVRDU PREBIVALIŠTA CIPS-a

                                                                      

                                  

                                                                                  OIP ORAŠJE

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password